V pondělí dojde k mimořádné změně železničního jízdního řádu

S platností od pondělí 2. února 2015  dochází k mimořádné změně železničního jízdního řádu u regionálních vlaků Os 13740 Uničov (22:35) – Olomouc hl.n. (23:18) a Os 3649 Olomouc hl.n. (22:37) – Šumperk (23:59), které jsou jedou v upravených časech. 

Os 13740 Uničov (22:35) – Olomouc hl.n. (23:18) nově jako Os 10840

     příjezd        odjezd     číslo vlaku 
Uničov 22:45Os 10840
Uničov zastávka22:4822:48Os 10840
Újezd u Uničova 22:5222:52Os 10840
    Mladějovice     22:5722:57Os 10840
Babice u Šterberka 23:0123:01Os 10840
Šternberk23:0523:06Os 10840
Štarnov 23:1023:10Os 10840
Bohuňovice23:1323:13Os 10840
Hlušovice 23:1823:18Os 10840
Olomouc hl.n.23:25 Os 10840

 

Os 3649 Olomouc hl.n. (22:37) – Šumperk (23:59) nově jako Os 3649/Os 10839

     příjezd         odjezd      číslo vlaku 
Olomouc hl.n. 22:37Os 3649
Hlušovice 22:4322:43Os 3649
Bohuňovice22:4722:48Os 3649
Štarnov22:5222:52Os 3649
Šternberk22:5723:07Os 10839
Babice u Šterberka 23:1023:10Os 10839
Mladějovice23:1423:14Os 10839
Újezd u Uničova 23:1923:20Os 10839
Uničov zastávka23:2323:23Os 10839
Uničov23:2823:29Os 10839
Troubelice23:3423:34Os 10839
Troubelice zastávka23:3823:38Os 10839
  Nová Hradečná 23:4123:41Os 10839
Libina23:4723:48Os 10839
Hrabišín23:5423:54Os 10839
Nový Malín 24:000:00Os 10839
Šumperk0:06 Os 10839

Tyto změny nejsou v současné době zapracovány na vývěsných jízdních řádech ve stanicích ani v knižních výtiscích jízdního řádu Českých drah a.s. pro rok 2014/2015.

Děkujeme za pochopení.