V pondělí dojde k mimořádné změně železničního jízdního řádu

S platností od pondělí 2. února 2015  dochází k mimořádné změně železničního jízdního řádu u regionálních vlaků Os 13740 Uničov (22:35) – Olomouc hl.n. (23:18) a Os 3649 Olomouc hl.n. (22:37) – Šumperk (23:59), které jsou jedou v upravených časech. 

Os 13740 Uničov (22:35) – Olomouc hl.n. (23:18) nově jako Os 10840

      příjezd         odjezd      číslo vlaku 
Uničov   22:45 Os 10840
Uničov zastávka 22:48 22:48 Os 10840
Újezd u Uničova  22:52 22:52 Os 10840
    Mladějovice      22:57 22:57 Os 10840
Babice u Šterberka  23:01 23:01 Os 10840
Šternberk 23:05 23:06 Os 10840
Štarnov  23:10 23:10 Os 10840
Bohuňovice 23:13 23:13 Os 10840
Hlušovice  23:18 23:18 Os 10840
Olomouc hl.n. 23:25   Os 10840

 

Os 3649 Olomouc hl.n. (22:37) – Šumperk (23:59) nově jako Os 3649/Os 10839

      příjezd         odjezd      číslo vlaku 
Olomouc hl.n.   22:37 Os 3649
Hlušovice  22:43 22:43 Os 3649
Bohuňovice 22:47 22:48 Os 3649
Štarnov 22:52 22:52 Os 3649
Šternberk 22:57 23:07 Os 10839
Babice u Šterberka  23:10 23:10 Os 10839
Mladějovice 23:14 23:14 Os 10839
Újezd u Uničova  23:19 23:20 Os 10839
Uničov zastávka 23:23 23:23 Os 10839
Uničov 23:28 23:29 Os 10839
Troubelice 23:34 23:34 Os 10839
Troubelice zastávka 23:38 23:38 Os 10839
  Nová Hradečná  23:41 23:41 Os 10839
Libina 23:47 23:48 Os 10839
Hrabišín 23:54 23:54 Os 10839
Nový Malín  24:00 0:00 Os 10839
Šumperk 0:06   Os 10839

Tyto změny nejsou v současné době zapracovány na vývěsných jízdních řádech ve stanicích ani v knižních výtiscích jízdního řádu Českých drah a.s. pro rok 2014/2015.

Děkujeme za pochopení.