Manuál k nové mobilní aplikaci MobilOK new

Vážení dopravci, připravili jsme pro Vás manuál k mobilní aplikaci MobilOK new, kterou jsme pro naše cestující spustili od 27. 1. 2023. Všechny potřebné informace naleznete zde.

Poškození QR kódu

Vážení dopravci, pokud není možné odbavit papírový jízdní doklad (z důvodu poškození či nečitelnosti tisku)  pomocí QR kódu je povinností řidiče odbavit doklad vizuálně. V případě fyzického poškození jízdního dokladu … Číst více »

Způsoby bezkontaktního odbavení v IDSOK

Vzhledem k narůstajícím počtu stížností cestujících předkládáme možné způsoby bezkontaktního odbavení. Chcete se v dopravním prostředku odbavovat bezkontaktně? Níže najdete kompletní informace pro jednotlivé typy bezkontaktního odbavení. (Přiložené náhledy infografiky … Číst více »

Odbavení QR kódem v IDSOK

Vážení dopravci, vážení řidiči, čtecí zařízení QR kódů instalované v autobusech VLD slouží pro samoobslužné odbavení v systému IDSOK prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu cestujícího. V příloze naleznete manuál k … Číst více »

Pokyny průvodčím – kontrola jízdenek

V souladu s platným Tarifem IDSOK a platnými Smluvními přepravními podmínkami IDSOK je průvodčí povinen kontrolovat platnost jízdních dokladů všech cestujících a zajistit jejich odbavení zejména v neobsazených stanicích.