Změny ve veřejné dopravě

Dolní Novosadskou ulici v Olomouci čeká uzavírka

Upozornění: Informace na této stránce již nejsou platné! Aktuální údaje získáte na titulní stránce či v hlavním menu.
Změna v autobusové dopravě
29. 5. 2014 - 31. 5. 2014

ilnice III/435 – ul. Dolní Novosadská v Olomouci - Nových Sadech

V termínu od čtvrtka 29. května do soboty 31.května bude uzavřena silnice III/435 – ul. Dolní Novosadská v Olomouci – Nových Sadech. Důvodem uzavírky je oprava železničního přejezdu.

Po dobu úplné uzavírky pojedou některé linky po objízdné trase. Týká se to linek:

– linka 890704 Olomouc-Tovačov-Kroměříž dopravce Arriva Morava
– linka 770230 Kroměříž – Tovačov – Olomouc dopravce Krodos Bus

Objízdná trasa povede ze zastávky Olomouc,Nové Sady,žel.zast., kterou bude ve směru z Olomouce do Tovačova nahrazena zrušená zastávka Olomouc,Nové Sady,U kostela, po silnici II/570 ul. Slavonínská, Jižní, MK Kyselovská, Nemilany, Lidická na silnici II/435 do Kožušan. Objízdná trasa je obousměrná. Zastávka Olomouc,Nové Sady,U kostela bude ve směru z Tovačova do Olomouce nahrazena zastávkou Olomouc,Slavonínská.

Linkou 890704 nebude obsloužena zastávka Olomouc, Nové Sady,Ahold.

Autobusová linka č. 14 DPMO bude ve výše uvedeném termínu ve směru od Hl. nádraží ukončena na zastávce Nové Sady, žel. zast., kam bude v příslušném směru ze zast. Trnkova vedena po objízdné trase ul. Rooseveltova, Zikova, Schweitzerova, Slavonínská a Střední novosadská.

Autobusovou linkou č. 14 nebudou v obou směrech obsluhovány zastávky Nové Sady, Ahold; Čistička a Nové Sady, U Kostela (bez náhrady). Zastávka U Rybářského stavu ve směru Nové Sady, žel. zast. bude nahrazena zastávkou Zikova na objízdné trase.

V důsledku jízdy po objízdné trase bude příjezd do zast. Nové Sady, žel. zast. opožděn oproti pravidelnému jízdnímu řádu o cca 2 min.

Opatření dopravců naleznete níže v přílohách.