CestujOK.cz – cestuj Olomouckým krajem jednoduše, bez starostí a s přehledem

Víte, že na www.CestujOK.cz snadno vyhledáte spojení v rámci IDSOK v Olomouckém kraji, jednoduše zjistíte ceny jízdného, nebo můžete online sledovat pozice vozidel a zpoždění spojů IDSOK? Velkou výhodou aplikace je mimo jiné zobrazování informací o trase spojení včetně aktuální polohy jedoucích spojů na mapě, ceny jízdního dokladu a zón IDSOK, kterými spoj projíždí. Odpadá tak potřeba hledat spoje nebo zóny IDSOK v tištěné brožuře. 

Co všechno aplikace CestujOK.cz umí? 

Jedoucí spoje

Kdykoli potřebujete znát aktuální polohu jedoucího spoje nebo jeho případné zpoždění, jsou Vám k dispozici aktuální informace o aktuálně jedoucích spojích přenášené z dispečinku IDSOK. Zároveň zde zjistíte, zda je jízda konkrétního spoje ovlivněna nějakou mimořádnou událostí v provozu. 

Odjezdy ze zastávky

Záložka Odjezdy ze zastávky nabízí přehledný seznam odjezdů spojů z konkrétní zastávky během nejbližších 120 minut i s případnou velikostí zpoždění spoje.  

Vyhledání spojení

Vyhledání spojení nejčastěji využijete při plánování cesty veřejnou dopravou. K dispozici je rozšířená možnost vyhledávání nejvhodnějšího spojení pro Vaši cestu včetně zobrazení spojení v mapě. Intuitivní cestou zjistíte i další nezbytné informace jako je: počet přestupů, využité dopravní prostředky, seznam projetých zón, cenu jednotlivé ale i časové jízdenky s ohledem na nejrůznější nároky na slevu. Zjištěné informace si můžete také uložit nebo vytisknout.

Moje spojení 

K uloženým spojením se můžete jednoduše a rychle vracet prostřednictvím funkce přidat do mých spojení. Pro vybranou skupinu spojení můžete vyhledat nejvhodnější jízdní doklad pro Vaše pravidelné i nepravidelné cestování.   
Aplikace je dostupná na webu www.CestujOK.cz a v mobilu (bez nutnosti instalace).