Infolinka IDSOK zaznamenala v srpnu značný nárůst hovorů

Cestující v Olomouckém kraji stále častěji využívají Infolinku IDSOK 588 88 77 88 pro dotazování se na cestování v Integrovaném dopravním systému Olomouckého kraje, jízdní řády, časové jízdenky, slevy na jízdném a pro získání dalších informací.

Na Infolinku IDSOK lze volat v pracovních dnech od 5:00 do 22:30 hodin (mimo víkendy a dny pracovního klidu). Volající na číslo 588 88 77 88 mají na výběr tři hlasové předvolby, kde získají informace o mimořádnostech ve veřejné dopravě v IDSOK pod hlasovou předvolbou č. 1, nebo o cenách jízdného a tarifu po výběru předvolby č. 2 a velmi využívané informace o jízdních řádech a spojích pod hlasovou předvolbou č. 3.

V měsíci srpnu zaznamenala Infolinka IDSOK druhý největší počet příchozích hovorů, hned po lednu 2018. Službu využilo celkem 458 volajících, narůst příchozích hovorů zaznamenaly všechny tří předvolby Infolinky. O 98 volajících vzrostl oproti předchozímu měsíci počet příchozích hovorů na hlasovou předvolbu Tarif IDSOK, což představuje nárůst o 380 %. Celkový čas příchozích hovorů na všech třech hlasových předvolbách byl druhý největší za letošní rok (22:59 hodin).

Infolinka IDSOK: 588 88 77 88,

Více informací o výhodném cestování v IDSOK naleznete na webech www.IDSOK.cz, www.KIDSOK.cz a www.CESTUJOK.cz.

Ilustrační foto - Infolinka IDSOK zaznamenala v srpnu značný nárůst hovorů - IDSOK 1